Drugie szanse

Złamane serce nie jest niczym przyjemnym. Sprawia, że nasze poczucie własnej wartości drastycznie spada, a przyszłość rysuje się wyłącznie w ciemnych barwach. Tracimy poczucie stabilizacji i jesteśmy zmuszeni do powolnego uczenia się tego jak funkcjonować w zupełnie nowej rzeczywistości. Utrata osoby, która niegdyś była nam tak bliska sprawia, że boimy się komukolwiek zaufać i ciężko jest nam doszukać się sensu w codziennych czynnościach. Okazuje się jednak, że często los postanawia dać nam drugą szansę w najmniej oczekiwanych momentach. Czy warto podjąć ryzyko i z niej skorzystać? Przed takim pytaniem stanęli Amy i Barry, głowni bohaterowie książki pod tytułem “Napraw mnie”, którą napisała Anna Langner (https://www.taniaksiazka.pl/napraw-mnie-anna-langner-p-1384595.html).

Wyjątkowa relacja

Barry i Amy poznali się w wyniku zbiegu okoliczności. Popularny i uchodzący za duszę towarzystwa mężczyzna i tajemnicza, zawsze znajdująca się nieco na uboczu kobieta z pozoru nie mieli ze sobą zbyt wiele wspólnego. Ich znajomość potoczyła się jednak w zaskakujący sposób. Z biegiem czasu ta dwójka stawała się sobie coraz bliższa, los postanowił poddać ich jednak wyjątkowo trudnej próbie. Amy z trudem znosi rozstanie, zaszywając się w domu i oddając prostym rozrywkom w postaci oglądania seriali i szukania pocieszenia w ulubionych, słodkich przysmakach. Zawód miłosny pozbawił ją jakiegokolwiek optymizmu. Aż do chwili, gdy otrzymała interesującą ofertę pracy w agencji reklamowej.

Ponowne spotkanie

Nowe stanowisko miało być dla kobiety szansą na odwrócenie uwagi od uczuciowych niepowodzeń. Okazało się jednak, że w firmie od niedawna pracuje nie kto inny jak Barry. Oboje nie mogą uwierzyć w to, co widzą. Czy odważą się dać sobie kolejną szansę i wspólnie szukać drogi do szczęścia? A może tym razem uznają, że stali się dla siebie kompletnie obcymi ludźmi?

Anna Langner, autorka, to popularna polska pisarka, która specjalizuje się w publikacjach z następujących gatunków literackich: romans, literatura kobieca, literatura obyczajowa oraz dramat. Swoją karierę rozpoczynała od publikacji opowiadań w Internecie, dzięki czemu zjednała sobie pokaźne grono wiernych czytelniczek. Stanowiło to przepustkę do branży wydawniczej. Langner słynie z wciągających opowieści o wielu emocjonalnych wątkach i wyrazistych bohaterach, które szybko zyskały miano bestsellerów. Dotychczas opublikowała już takie tytuły jak między innymi: “Syreny”, “Wszystko, czego pragnę w te święta” oraz “Zniszcz mnie”.

Ludzie zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com