slide1


Puck to miasto o wielu walorach. Ze względu na położenie nad zatoką Pucką, piękno otaczającej przyrody i niepowtarzalny klimat z czystym, pełnym jodu powietrzem , piaszczystą plażą ze strzeżonym kąpieliskiem, molo wraz z portem jachtowym, trasami rowerowymi jest to idealne miejsce zarówno pod kątem turystycznym jak i mieszkaniowym,.  Rozbudowana infrastruktura gospodarcza odróżnia tę nadmorską miejscowość od innych miast w tym rejonie. Mieszkańcy Pucka mają dostęp do placówek edukacyjnych (żłobków, przedszkoli, szkół ponadpodstawowych), obiektów sportowych i rekreacyjnych, przychodni zdrowia, szpitala, sklepów (Lidl, Biedronka) i centrów handlowych.


Lokalizacja:

  • Zieleń – Zatokowa plaża w Pucku – 500 m

  • Sport – Powiatowy Ośrodek Sportu Młodzieżowego – 600 m

  • Edukacja – Szkoły w odległości od 400m do 2 km.

  • Rozrywka – Pucka hala sportowa – 1,2 km

  • Zdrowie – Szpital 1,2km

  • Kultura i sztuka – Muzeum Ziemi Puckiej im. F. Ceynowy Oddział Szpitalik

  • Komunikacja – Autobus miejski, kolej metropolitalna, bliskość Obwodnicy Trójmiasta i autostrady A1


Kamienica Morska w Pucku, to wymarzone miejsce dla osób ceniących komfort, wynikający z połączenia walorów cichej i zielonej okolicy z bardzo dogodnym dostępem do centrum miasta. Inwestycję charakteryzuje wysoki standard wykonania, klasyczny dla budynków o charakterze rezydencjonalnym przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej oferty cenowej.  Lokale mieszkalne dostępne są już od 3200 zł/m2.

Budynek od początku do końca został zaprojektowany z myślą o jego mieszkańcach. Priorytetem było bezpieczeństwo, jakość oraz funkcjonalność, które odzwierciedlenie mają  w ustawnym  i przejrzystym układzie pomieszczeń, odpowiednim nasłonecznieniu lokali, niewielkiej ilość mieszkań na kondygnacji.

W Kamienicy będzie znajdować się 21 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu (od 42,10 m2 do 55,57m2) i liczbie pokoi (od 2 do 3 pokoi).  Budynek składa się z 3 kondygnacji. Na niskim parterze do dyspozycji nowych właścicieli jest 5 lokali z wyjściem do ogrodu (tereny zielone o zróżnicowanym metrażu). Na pierwszym i drugim piętrze zaprojektowano po 8 mieszkań na każdej kondygnacji. Na parterze budynku mieści się 20 komórek lokatorskich, co bez wątpienia jest atutem Kamienicy Morskiej ze względu na ogromne zapotrzebowanie mieszkańców na dodatkowe pomieszczenia o charakterze gospodarczym. Na posesji  wydzielonych jest 21 miejsc parkingowych, po jednym dla każdego lokalu mieszkalnego.

KAMIENICA MORSKA W PUCKU – KAMIENICA INNA NIŻ WSZYSTKIE